Перейти до основного вмісту

Про акцію по SMS. Або як можна "виграти" автомобіль.

З самого ранку отримав СМС
"VITAEMO
na vash nomer vipav priz AVTO TOYOTA COROLLA!
Detali za tel:
+380664201591,
+380972584881
abo na saiti
www.saleauto.info".

Чудовий початок дня - стати власником Королли не мріє, мабудь, тільки повний дурень. Але...
але я звик не довіряти інформації, яка надходить з незнайомих джерел. Тим я й почав займатись, бо мав час і мав натхнення.

Перше.
Зайшов на сайт, адресу якого вказано. Враження - творці сайту попрацювали, дивиться достатньо пристойно.От тільки ані про сервіс, ані про продаж на ньому не йдеться - такий собі каталог автомобілів ТОЙОТА. До того ж в контактній інформації вказано графік роботи Транспортного відділу та Призового відділу. От такої, - Не кожна компанія може собі дозволити утримувати Призовий відділ, - майнуло в голові...

Далі був Google з запитом "saleauto.info акції". І знову результат, який можна було передбачити

Кому цікаво - ось посилання - http://toyota.com.ua/news/573.
Зазначу лише, що там є ось таке речення:
"Ще раз підтверджуємо, що вся інформація, в тому числі і про акційні пропозиції, опублікована на вказаних сайтах нижче, не має ніякого відношення до ПІІ "Тойота-Україна або уповноважених ділерів Toyota в Україні".
І далі - список, в якому фігурує і сайт saleauto.

Для повноти картини, я вирішив зателефонувати. Спочатку було банально зайнято (call-center Тойоти хоча б на цей період включає музику). А далі..., далі було неймовірне - за декілька секунд мені зателефонували самі. І "бодрый голос менеджера" почав мені щось розповідати, оперуючи цифрами, законодавством, "партнерами" компанії..., згадавши, до речі, що мені треба буде зареєструватись і заплатити за оформлення та ще деякі процедури... Коли я перепитав, що ж мені робити далі, отримав чітку відповідь - Зареєструватись, вказавши в тому числі і свої паспортні дані. А ще було багато слів про безпеку моєї інформації, яку я їм надам.

І, наостанок. Я зайшов на сайт "Тойота-Україна" і переконався, що жодних акцій вони не проводять.

Чому я про це пишу?
Мінімальна сума, на яку "розкручують" людей ці шахраї - більше 4 тис. гривень. І, чомусь маю передчуття, що сьогодні-завтра вони таки отримають ці гроші. І не один раз.
Крім того, в їхніх руках будуть ваші паспортні дані - а це вже не жарти. Банківські кредити та все таке... То ж не будьте довірливими, не дайте шахраям шансів ошукати вас.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Окуляри. Як почистити лінзи

З часом на лінзах окулярів з'являється бруд. Там крапля дощу на них потрапила, вологе повітря, яке в решті решт осідає на скло тонким шаром. Та мало що може викликати забруднення. Просте протирання частково знімає плівку бруду, але значна частина залишається.
В таких випадках я раджу вам наступне:

прополощіть окуляри під проточною водою;нанесіть на скло декілька краплин звичайного нейтрального шампуню і промийте ним скло та оправу;ретельно промийте окуляри під проточною водою до повного видалення залишків шампуню;покладіть окуляри на серветку щоб вони висохли. Як результат - плівка бруду зникне і лінзи та оправа будуть як нові.

История одной гравюры

Эту историю рассказал в facebook мой друг Максим Теодорович Гладков.

Казалось бы - небольшой эпизод, каких в нашей жизни множество. А еще в книге Виктора Суворова "Святое дело" я прочел вот это: "Главная задача кремлевских Геростратов – превратить народ в дебилов. Такими легко управлять. Ради этого они сжигают историю своей армии, своего народа, своей страны. Но народ, который не знает собственной истории, обречен на умственное и физическое вырождение, на гибель. Потому уничтожение исторических документов – измена Родине. Кремлевские предатели, которые убивают историю собственного народа, вместо уничтоженных документов заполняют зияющие пустоты фальшивками типа «воспоминаний и размышлений» Жукова и «записок Берии». Хранение исторических документов в недоступных архивах – тоже предательство. Велика ли разница: документ сожжен или находится там, где его никто никогда не прочтет? Где в любой момент его можно уничтожить за ненадобностью, ни перед кем не отчитываясь".